Audio Art Festival

Muzyka noise rozkładająca się na milion kawałków, mięsiste dźwięki, głośny szum, ściana hałasu, silne brzmienie, audio-wizualne sety, chaotyczna cisza, minimalistyczna estetyka, elektroniczne nuty… no jednym słowem w bunkrze (sztuki) zameldował się Audio Art Festival a wymeldowała cisza. A właściwie cisza przed burzą. Otwórzcie więc swoje zmysły i umysły a ciało przygotujcie na masowo przemieszczający się sound. W tej przestrzeni i w tym czasie kompozytorzy, konstruktorzy i wykonawcy zaprezentują swoje konceptualne działania i eksperymentalną muzykę poszukującą. To prawdziwa uczta dla fanów muzyki nowych mediów. Koncerty instrumentalne z wykorzystaniem elektroniki, intermedialne projekty, instalacje audio-wizualne, taneczne performanse, muzyczne eksperymenty, wykłady, warsztaty…

To nie będzie easy listening music. To brzmienie na skraju katastrofy. Futurystyczne wariacje, wyładowania elektryczne i improwizacja. Czy to nas dokądś zaprowadzi??! Czasami w poszukiwaniu impulsu warto poddać się doświadczeniu no borders in music. Tu nie będzie czasu na oddech i przerwę. Tu masowo produkuje się surrealistyczne dźwięki, szumy, szmery, nieproste muzyczne tornada.

W tym roku w ramach trwającego dziesięć dni festiwalu Audio Art będziemy mieli okazję wziąć udział w ponad czterdziestu różnych wydarzeniach odbywających się w Galerii Bunkier Sztuki, Studio A6, Parku Bednarskiego i Akademii Muzycznej. Festiwal potrwa do 26 listopada. Wstęp wolny, leniuszki mogą wszystko oglądać online, ale na żywo jak zawsze lepiej.

Halo Kraków! Jesteście tam jeszcze? Wchodzicie w to??! Chcecie naprawdę poczuć muzykę i kompletnie zanurzyć się w brzmieniu i czasoprzestrzeni?! Moja rada: oprzyjcie się o ścianę, zamknijcie oczy, bo postmodernistyczne dźwięki masowo przemieszczają się po bunkrze. Wrażenia cielesne i sen na jawie – gwarantowane!

Jeśli ocaleliście po tym wpisie, to idźcie na intensywny Audio Art Festiwal. Nie będziecie zawiedzeni. To niezwykłe muzyczne doświadczenie, gdzie dźwięki tworzą przestrzenną konstrukcję.

Audio Art Festival